למה לבחור בנו?

למה לבחור באבן פינה?


אנו כבר מעל 28 שנים מתמחים במכירת בתים פרטיים, דירות, דירות יוקרה ומגרשים באזור מרכז ודרום ירושלים רבתי, צפון ומערב ירושלים רבתי  והישובים הסובבים את הבירה-

בקעה,   ארנונה,   תלפיות הישנה,   אבו-טור,    קטמון הישנה,   מושבות גרמנית ויוונית,   קריית שמואל ורסקו,   רחביה וטלביה,   ניות ונווה המוזיאון,    גבעת מרדכי,    מלחה וגבעת משואה,   רמת שרת ורמת דניה,   גילה,   ארמון הנציב,    הגבעה הצרפתית,    פסגת זאב,      רמת אשכול וסביבתה,    רמות ורמות שלמה,    בית הכרם וסביבתה,     מבשרת וסביבתה    ומושבים סביב ירושלים.


עסקת נדל"ן מהסוג הזה הינה בעלת חשיבות למוכרים ולקונים ומעורבים בה סכומים גדולים. בדרך כלל עסקת נדל"ן מורכבת הן בגלל היבטים רישומיים, היבטים חוקיים, מסחריים ועסקיים. למכירת נכסים מהסוג הזה ובאזורים הללו דרושים מיומנות, ידע רב וניסיון. את כל אלה יש לנו.


לכן, מומלץ להסתייע במומחה שמכיר את האזורים שבהם הוא מתמחה, נמצא עם "אצבע על הדופק", מכיר את המחירים והתנודות לאורך השנים. המלצה זו ניתנת במיוחד לכאלה שחסר להם הידע והניסיון בכל מה שקשור בנדל"ן. בעידן המודרני מאוד מומלץ להסתייע בשירותי ייעוץ ותיווך של איש מקצוע, של מתווך במקרקעין. אנו ממליצים להסתייע בנו מכיוון ש -• אנו מכירים טוב את זירת הנדל"ן בה אנו פועלים

• אנו נקשיב, נבין את בקשתכם, נייעץ לכם, נסייע לכם באמינות וביושר וניתן לכם את הטיפול המקצועי והשירות הטוב ביותר.

• אנו נאסוף במקצועיות מידע רלוונטי ומהותי הקשור לעסקה בה תהיו חפצים ונפעל להגיע למידע כזה בכל דרך מקצועית העומדת לרשותנו.

• אנו נעזור לכם להעריך את שווי הנכס, נייעץ לכם בתכנון – בפוטנציאל אם יהיה כזה.

• אם יהיה צורך נמליץ על אנשי מקצוע שיעזרו לכם – עו"ד, אדריכל, מהנדס, קבלן שיפוצים, מעצב פנים וכו' ונלווה אתכם בכל התהליך ונעזור לכם להשלים את העסקה.עד שנת 1996 ייעוץ ותיווך נדל"ן היה מקצוע חופשי ללא חוק המגדיר את העיסוק בו ועם כניסת חוק התיווך לתוקף בשנת 1996 מקצוע הייעוץ והתיווך התפתח, השתכלל, עד שהפך בעידן המודרני לכלי שיווק ולנדבך מרכזי וזאת במיוחד שכיום הכלכלה היא גלובאלית ויועצי הנדל"ן, המתווכים, נדרשים לידע ולמקצועיות ואת כל אלה יש לנו.• אנו משתפים פעולה באמצעות שיר"ן עם מעל 100 משרדי תיווך מהמובילים בירושלים, על סוכניהם, לקוחותיהם ונכסיהם.

• אנו יודעים למצוא רוכש לבית ובית לרוכש, לעשות את ההתאמה המתאימה במהירות וביעילות.

• יש לנו לקוחות מהארץ ולקוחות מחו"ל.

• אנו בעלי ידע במציאת פתרונות יצירתיים ובעלי ידע רב בכל הקשור בנדל"ן ובמימון.

• אנו נתייחס לכל לקוח/ה שיפנה/שתפנה אלינו בהרבה אכפתיות כאילו הוא/היא הלקוח/ה היחיד/ה שלנו.

• אנו נדאג שתהיו מרוצים מהשירות שלנו לכל אורך הדרך ושתבחרו בנו גם בהמשך.בשנת 1996 נחקק בישראל "חוק המתווכים" שמסדיר את המקצוע תיווך במקרקעין, הן בהיבט הידע המקצועי, הן במיומנות והן בהיבט של אחריות כלפי הלקוח. מנהל משרד אבן פינה, משה בן הרוש, ממקימי לשכת המתווכים בירושלים, חבר ההנהלה הראשונה ומיוזמי ההתמזגות בין שיר"ן ללשכה. יש לו ולצוות משרדו הכרות טובה ומעמיקה עם מירב מתווכי ירושלים והכרות זו יכולה לסייע רבות בחשיפה מקסימאלית הן ברכישה והן במכירה של נכס.מה היתרונות של יועץ נדל"ן של אבן פינה ולמה כדאי לעבוד עימנו?

אנו ממוקדים על אזורים מסוימים כבר 20 שנים – ראו למעלה. יש לנו מוניטין טוב באזורים בהם אנו פועלים. אנו מכירים טוב את אזור העבודה שלנו, נמצאים לאורך השנים "עם אצבע על הדופק". אנו צוות טוב וותיק. אנו יודעים לשתף פעולה עם משרדים אחרים לתועלת הלקוחות שלנו. יש לנו מבחר נכסים, מבחר רוכשים, אנו מומחים במתן פתרונות מקצועיים ויצירתיים, יש לנו מוניטין טוב ויש לנו לקוחות שחוזרים אלינו בכל פעם מחדש.

חזרה לדף הבית של אבן פינה

מי אנחנו

צור קשר

חפשו אותנו בפייסבוק משה בן הרוש-אבן פינה

מאמרים - בלוג - דעה מקצועית


חפשו אותי גם בפייסבוק
הקלידו או הקליקו כאן משה בן הרוש ב-  Facebook