למה לבחור בנו? ולקוחות ממליצים

למה לבחור באבן פינה? ולקוחות ממליצים


אנו כבר מעל 28 שנים מתמחים במכירת בתים פרטיים, דירות, דירות יוקרה ומגרשים באזור מרכז ודרום ירושלים רבתי, צפון ומערב ירושלים רבתי  והישובים הסובבים את הבירה-

בקעה,   ארנונה,   תלפיות הישנה,   אבו-טור,    קטמון הישנה,   מושבות גרמנית ויוונית,   קריית שמואל ורסקו,   רחביה וטלביה,   ניות ונווה המוזיאון,    גבעת מרדכי,    מלחה וגבעת משואה,   רמת שרת ורמת דניה,   גילה,   ארמון הנציב,    הגבעה הצרפתית,    פסגת זאב,      רמת אשכול וסביבתה,    רמות ורמות שלמה,    בית הכרם וסביבתה,     מבשרת וסביבתה    ומושבים סביב ירושלים.


עסקת נדל"ן מהסוג הזה הינה בעלת חשיבות למוכרים ולקונים ומעורבים בה סכומים גדולים. בדרך כלל עסקת נדל"ן מורכבת הן בגלל היבטים רישומיים, היבטים חוקיים, מסחריים ועסקיים. למכירת נכסים מהסוג הזה ובאזורים הללו דרושים מיומנות, ידע רב וניסיון. את כל אלה יש לנו.


לכן, מומלץ להסתייע במומחה שמכיר את האזורים שבהם הוא מתמחה, נמצא עם "אצבע על הדופק", מכיר את המחירים והתנודות לאורך השנים. המלצה זו ניתנת במיוחד לכאלה שחסר להם הידע והניסיון בכל מה שקשור בנדל"ן. בעידן המודרני מאוד מומלץ להסתייע בשירותי ייעוץ ותיווך של איש מקצוע, של מתווך במקרקעין. אנו ממליצים להסתייע בנו מכיוון ש -• אנו מכירים טוב את זירת הנדל"ן בה אנו פועלים

• אנו נקשיב, נבין את בקשתכם, נייעץ לכם, נסייע לכם באמינות וביושר וניתן לכם את הטיפול המקצועי והשירות הטוב ביותר.

• אנו נאסוף במקצועיות מידע רלוונטי ומהותי הקשור לעסקה בה תהיו חפצים ונפעל להגיע למידע כזה בכל דרך מקצועית העומדת לרשותנו.

• אנו נעזור לכם להעריך את שווי הנכס, נייעץ לכם בתכנון – בפוטנציאל אם יהיה כזה.

• אם יהיה צורך נמליץ על אנשי מקצוע שיעזרו לכם – עו"ד, אדריכל, מהנדס, קבלן שיפוצים, מעצב פנים וכו' ונלווה אתכם בכל התהליך ונעזור לכם להשלים את העסקה.עד שנת 1996 ייעוץ ותיווך נדל"ן היה מקצוע חופשי ללא חוק המגדיר את העיסוק בו ועם כניסת חוק התיווך לתוקף בשנת 1996 מקצוע הייעוץ והתיווך התפתח, השתכלל, עד שהפך בעידן המודרני לכלי שיווק ולנדבך מרכזי וזאת במיוחד שכיום הכלכלה היא גלובאלית ויועצי הנדל"ן, המתווכים, נדרשים לידע ולמקצועיות ואת כל אלה יש לנו.• אנו משתפים פעולה באמצעות שיר"ן עם מעל 100 משרדי תיווך מהמובילים בירושלים, על סוכניהם, לקוחותיהם ונכסיהם.

• אנו יודעים למצוא רוכש לבית ובית לרוכש, לעשות את ההתאמה המתאימה במהירות וביעילות.

• יש לנו לקוחות מהארץ ולקוחות מחו"ל.

• אנו בעלי ידע במציאת פתרונות יצירתיים ובעלי ידע רב בכל הקשור בנדל"ן ובמימון.

• אנו נתייחס לכל לקוח/ה שיפנה/שתפנה אלינו בהרבה אכפתיות כאילו הוא/היא הלקוח/ה היחיד/ה שלנו.

• אנו נדאג שתהיו מרוצים מהשירות שלנו לכל אורך הדרך ושתבחרו בנו גם בהמשך.בשנת 1996 נחקק בישראל "חוק המתווכים" שמסדיר את המקצוע תיווך במקרקעין, הן בהיבט הידע המקצועי, הן במיומנות והן בהיבט של אחריות כלפי הלקוח. מנהל משרד אבן פינה, משה בן הרוש, ממקימי לשכת המתווכים בירושלים, חבר ההנהלה הראשונה ומיוזמי ההתמזגות בין שיר"ן ללשכה. יש לו ולצוות משרדו הכרות טובה ומעמיקה עם מירב מתווכי ירושלים והכרות זו יכולה לסייע רבות בחשיפה מקסימאלית הן ברכישה והן במכירה של נכס.מה היתרונות של יועץ נדל"ן של אבן פינה ולמה כדאי לעבוד עימנו?

אנו ממוקדים על אזורים מסוימים כבר 20 שנים – ראו למעלה. יש לנו מוניטין טוב באזורים בהם אנו פועלים. אנו מכירים טוב את אזור העבודה שלנו, נמצאים לאורך השנים "עם אצבע על הדופק". אנו צוות טוב וותיק. אנו יודעים לשתף פעולה עם משרדים אחרים לתועלת הלקוחות שלנו. יש לנו מבחר נכסים, מבחר רוכשים, אנו מומחים במתן פתרונות מקצועיים ויצירתיים, יש לנו מוניטין טוב ויש לנו לקוחות שחוזרים אלינו בכל פעם מחדש.

לקוחות ממליצים

לכל המעונין,

זכיתי להנות משרותי משרד "אבן פינה" במסגרת עסקה למכירת דירת יוקרה בירושלים . יצויין כי העסקה יצאה אל הפועל הרבה בזכות מקצועיותו וסבלנותו של משה בן הרוש. הבנתו של מר בן הרוש בנדל"ן וגם ב"נפש האדם" הצליחה לגשר בין הפערים שהיו בין הצדדים ותרמה, כאמור לסגירת העסקה. מעבר לכך, יושרו ואמינותו של משה בן הרוש הקרינו על יחסי האמון בין הצדדים הנדרשים כ"כ לצורך סגירת העסקה.

ממליץ בחום!

בברכה,

משה דובר, עו"ד

דובר - גזיב, משרד עורכי דין ונוטריון

רח' המעלות 10 ירושלים 94263

טל:6221188 -02 פקס: 6222044 - 02


קרמר - שפירא - שניידר ושות'       משרד עורכי דין ונוטריון
Kramer - Shapira - Schneider & Co.     Law Offices & Notary

רח' דוד המלך 19 ירושלים 94101 טל: 6234258-02 begin_of_the_skype_highlighting            6234258-02      end_of_the_skype_highlighting :Telלכבוד
תיווך אבן פינה


אני וב"ב נעזרנו בזיוה מספר פעמים בנושאים הקשורים בנכסי נדל"ן בירושלים.

התרשמתי מאוד מבקיאותה, מסירותה והנכונות לחקור כל עסקה לפרטיה.

זיוה משקיעה את כולה לטובת הלקוח ואינה חוסכת כל מאמץ בדאגתה לו והכל ברוח טובה ובאווירה נעימה.


       יישר כח !

שוקי קרמר, עו"ד

לזיוה ומשה היקרים

תודה על פועלכם, השרות המקצועי והיעיל, והמגע
החם בכל מהלך.
אשמח לפנות אליכם שוב לעסקאות נדל"ן נוספות.
ישר כוח

בברכה

חיליק אזולאי, רו"ח


חיפשנו דירה למשפחתנו ונעזרנו במשרד תיווך אבן פינה. למרות שבתחילה לא חשבנו על האזור שבו רכשנו דירה, משה בן הרוש המליץ לנו לבוא ובכל זאת לראות דירה והתברר שההמלצה שלו היתה נכונה מבחינתנו ומשה עזר לנו למצוא דירה שאהבנו. נתקלנו בקשיים במהלך המו"מ ומשה עזר לנו לפתור אותם. נהנינו מהעצות שלו, מכישורי המשא ומתן שלו, מהסבלנות שלו, מהיבטים נוספים של איש מקצוע שעזרו לנו מאוד בתהליך המשא ומתן שהיה ארוך וקשה. מצאנו שמשה היה מועיל, מקצועי ועמד לרשותנו בכל עת ועזר לנו לפתור כל בעיה בתהליך הרכישה.

אנו ממליצים עליו במיוחד.

ברברה ויהודה א.

Moshe helped us find an outstanding apartment.  We benefitted from his advice, his negotiation skills, and his patience throughout what turned out to be a difficult negotiation process.  We found Moshe helpful and professional at all times

 We recommend him highly

.Barbara and Judah E


ביצעתי שתי עסקאות של מכירה וקניה, בעזרת צוות אבן פינה, שהצליחו מעל למצופה.
קיבלתי מזיוה עמר וממשה בן הרוש שירותי תיווך הגון, גלוי, מנומס ונמרץ.
הם אלופי אומנות המשא ומתן ואף פעם לא נכנסים לאי נעימות, ללחץ לא סביר או לחצאי אמת. היחס לבבי ומכובד כאחד.  

בברכה,

ג'ני סלמון
לכל המעוניין

במהלך שנה זו נפגשתי עם תיווך "אבן פינה" במסגרת עסקה לקניית בית בבנין משותף באבו-תור.
אציין שמשה וזיוה התגלו כמקצועיים בתחומם.
במהלך העסקה התגלו קשיים. בזכות יצירתיותו של משה ומקצועיותו נמצאו פתרונות שהובילו לסיום הרכישה על הצד הטוב ביותר.
אין לי ספק שאם אזדקק שוב לשרותי תיווך אפנה לעזרתם של "אבן פינה".

בכבוד רב,

רוסו אסתר


אלול תש"ע

משה בן הרוש וזיוה עמר ליוו את משפחתי בשתי עסקאות שצלחו, האחת מכירת בית והשנייה קניית בית  –  שתיהן בשכונת ארנונה .
בשני המקרים זכינו לטיפול מקצועי ,הוגן מאוד ואכפתי.
במהלך השנים עבדנו גם עם משרדי תיווך נדל"ן אחרים. יש לציין כי משה וזיוה מתאפיינים ומתבדלים בכך שהתייחסו לצרכינו בכבוד רב , ושלא כאחרים, מעולם לא ניסו לשכנע אותנו או ללחוץ עלינו להתעניין בדברים לא – רלוונטיים .
אנו ממליצים בשמחה על משרד אבן פינה.

ליאורה ודני דניאליהמלצה חמה

אני שמח להמליץ בלב שלם על צוות אבן פינה.
בעזרתם הצלחתי להשכיר דירה בבית הכרם בזמן מאוד קצר ובאופן המסודר ביותר.
מכיוון שאינני מתגורר בי"ם אלא באזור רחובות, שירותם של משה בן הרוש וזיוה עמר היה חיוני וחסך לי זמן רב.
השרות היה מקצועי, מסור, מהימן ובעיקר מאוד אישי ונחמד!!
משה בן הרוש הומלץ לי ע"י חברים העוסקים בענייני נדל"ן ולאחר הניסיון החיובי שהיה לי עימו, בעתיד לכשאזדקק לשרותי מתווכי נדל"ן אפנה ללא היסוס לצוות אבן פינה.

אורי סדן
urissadan@yahoo.comחזרה לדף הבית של אבן פינה

מי אנחנו

צור קשר

חפשו אותנו בפייסבוק משה בן הרוש-אבן פינה

מאמרים - בלוג - דעה מקצועית


חפשו אותי גם בפייסבוק
הקלידו או הקליקו כאן משה בן הרוש ב-  Facebook