מה הוא מתווך טוב ויעיל?


מה הוא מתווך טוב ויעיל? אמין, מקצועי, חרוץ ויעיל, משכיל בתחומו, בעל ידע בכל הקשור בנדל"ן, בחקיקה הקשורה בנדל"ן, במיסוי, בדרך כלל למד ניהול ושיווק נדל"ן. מתמחה בתחומים מוגדרים, בבתים פרטיים, דירות, דירות יוקרה, מגרשים וכו' באזור התמחותו ולכן יכול לתת ערך מוסף ללקוח ששווה כסף, הרבה מאוד כסף.


מתווך טוב ויעיל הינו בדרך כלל מנוסה ויודע למצוא רוכש לבית ובית לרוכש, לעשות את ההתאמה המתאימה במהירות וביעילות. יש למתווך טוב ומנוסה מוניטין רב שבעקבותיו פונים אליו מוכרים וגם קונים, משכירים וגם שוכרים. לאותו מתווך טוב ויעיל יש בדרך כלל לקוחות מהארץ ולקוחות מחו"ל. המתווך הטוב והיעיל בעל ידע במציאת פתרונות יצירתיים ובעל ידע בכל הקשור בנדל"ן, במימון, במשכנתאות. בדרך כלל מתווך טוב ויעיל חבר בארגונים המשתפים פעולה בינם לבין עצמם למען טובתו של הלקוח שלו, בירושלים מתווך טוב ויעיל חבר גם בשיר"ן (משרדי תיווך מובילים וותיקים) ומשתף פעולה באמצעות שיר"ן עם מעל 130 משרדי תיווך מהמובילים בירושלים, על סוכניהם, לקוחותיהם ונכסיהם, וכל הדבר הזה, על ניסיונו, המוניטין שלו וקשריו של המתווך עומדים בזמן אמת לטובת הלקוח. מתווך טוב ויעיל עובר סדנאות, משתתף בכנסים, שומע הרצאות, לומד על שינויי חקיקה, שלעיתים יכולים לחסוך ללקוחות שלו עשרות אלפי ש"ח במקרה הרגיל ומאות אלפי ש"ח במקרה הגרוע (הגרוע מבחינת הלקוח אם עשה מהלך ללא התייעצות מקצועית). מתווך טוב ויעיל מתעדכן ומעדכן את לקוחותיו בכל הקשור לנדל"ן.


מזמין אתכם לפנות אלי ולקבל את שירותיי הן בייעוץ טלפוני והן בפגישה מסודרת אצלנו או אצלכם. אני מניח שכל מתווך טוב ויעיל אחר בארץ יכול לתת לכם ייעוץ מקצועי כזה. השירות אצלי לפחות ללא מחויבות כזו או אחרת, פשוט תתייעצו לפני שתעשו מהלך הקשור במכירה או רכישה של נדל"ן. רוב האנשים לא מודעים לזה, אבל עסקת נדל"ן היא בדרך כלל העסקה הכי גדולה שאדם סביר מבצע בחייו ולכן כדאי מאוד להתייעץ לפני עם מתווך במקרקעין, בנוסף להתייעצות עם עורך דין, שמאים, אדריכלים, מהנדסים ו/או אנשי מקצוע מתאימים אחרים העוסקים בתחום. התייעצות גם עם מתווך מקרקעין מנוסה שיכול לייעץ מהזוית שלו יכולה רק לסייע ולמנוע הפתעות בלתי צפויות. כל הנ"ל לא מונע בסופו של דבר מכל לקוח, כל בן אדם שמתעניין בנדל"ן, לחשב חישובים גם בעצמו, גם בסיוע של אנשי מקצוע כאמור, בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה הקשורה בעסקת נדל"ן.


מתווך במקרקעין עולה כסף, כסף סביר, לפעמים זה נראה כהרבה כסף ללקוח, אך השכר (ההוגן) שהלקוח משלם למתווך יחסוך לעיתים קרובות ללקוח הרבה מאוד כסף, בין אם יקנה בפחות כסף ממה שהיה קונה לבד, או להפך, בין אם ימכור את הנכס שלו ביותר ממה שהיה מוכר לבד, ואין בזה סתירה, אם תדברו איתי על כך, אסביר גם למה אין סתירה. הכסף שמשולם למתווך יכול לחסוך בזמן אמת הוצאות בלתי צפויות כמו היטל השבחה, מס שבח או הוצאות בלתי צפויות שהלקוח לא יודע שיכולים להיות מוטלים עליו. או למשל הלקוח יקבל בזמן אמת מהמתווך מידע על מום נסתר שהוא לא היה מגיע אליו לבד, כמו למשל כביש מתוכנן מתחת לדירה שהוא מתכנן לרכוש, או בניה שתסתיר לו את הנוף או בעיות כאלה או אחרות שאותו לקוח לא היה מעלה בדעתו שיכולות לצוץ, ולכן ייעוץ נכון של מתווך שווה כל שקל שמשלמים למתווך. זה לא סותר את העובדה שמומלץ גם להיוועץ בעל מקצוע אחר בתחום כאמור.


מוכרים, קונים, מתווכים - לשירותכם, לנוחיותכם וכדי שתדעו את זכויותיכם, קבלו טיפים מועילים
היכנסו ללינקים -


חפשו אותי גם בפייסבוק
הקלידו או הקליקו כאן משה בן הרוש ב-  Facebook


תקנון לשכת המתווכים 
תקנון שיר"ן

הבלוג של אבן פינה,  למשה בן הרוש-אבן פינה בפייסבוק -  קבלו טיפים    למוכרים,    לקונים,    ללוקחי משכנתא,    עוד על משכנתא,    למתווכים,  מאמרים,     דעה מקצועית על תמ"א 38,   מס שבח והיטל השבחה-חשוב לדעת,   חוק ותקנות המתווכים -                                * נערך עי"י משה בן הרוש